Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 273
Telefon : 0216 498 89 81
Cep : 0533 966 28 57
Fax : 0216 498 89 81
İlçe/İl : Sultanbeyli/İstanbul
Semt : Mehmetakif
Adres : Abdurrahmangazi Mah. / Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.fakrocatipencereleri.com
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Çatı Penceresi

FACRO çatı pencereleri, çatı mekanlarının iç kısımlarına mükemmel şekilde uyar. Her odanın ihtiyacına göre farklı yapıların pencereleri kullanılabilir. Pencereler daha büyük bir cam alanı oluşturmak için birlikte gruplandırılabilir. FAKRO, 25 yıldır dünya çapındaki müşteri ihtiyaçlarını karşılamakta ve en yüksek kalitede ürünler sunmaktadır. Her yıl yenilikçi çözümler sunan FAKRO, çatı camı kalitesini ve işlevselliğini geliştirmektedir. Bu, her müşterinin gereksinimlerini en iyi karşılayan en uygun çözümü bulması için yapılır.

Enerji verimli yapılar

Tavan penceresinin özel tasarımı FTT U8 Thermo, onu tek bir cam parçası ile dünyanın en enerji verimli tavan penceresi kılar. Pencere ısı transfer katsayısı Uw = 0,58W / m²K. Bu pencereler en iyi iç mekanlarda odalarda saklanır.

FAKRO çatı pencerelerinde V40P otomatik havalandırma valfının kullanılması, odaya en uygun miktarda hava girmesini sağlar. Kış boyunca gelen havanın miktarını sınırlandırarak, otomatik havalandırma valfi, odalarda konforun ve rahatlığın korunmasına yardımcı olur, ayrıca binaların ısıtılması için yerden tasarruf sağlar.

İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız